MINI

04 Gladilov Maksim RUS O.X Crosskart Honda

09 Sørlie Jørgen NOR LHR KTM

010 Suono Essi FIN LHR Briggs&Stratton

012 Koskinen Lauri FIN LHR Briggs&Stratton

013 Männistö Iivari FIN LHR Briggs&Stratton

019 Häkkinen Justus FIN Norcart Briggs&Stratton

023 Jaakkola Konsta FIN Crosskart Raket 120

025 Mikkonen Max FIN O.X Crosskart Honda

026 Ahonen Kasperi FIN Mtec Briggs&Stratton

029 Anttila Alex FIN IC R4 Briggs&Stratton

032 Ahonen Kaapo FIN Crosskart Briggs&Stratton

046 Raappana Eeli FIN Norcart Briggs&Stratton

069 Kangasaho Onni FIN IC R3 Briggs&Stratton

080 Latomäki Oliver FIN Mtec Briggs&Stratton

088 Pulkkinen Kalle FIN IC R3 Briggs&Stratton

096 Kangasaho Iines FIN IC R3 Briggs&Stratton

097 Perämäki Minea FIN IC R4 Briggs&Stratton

85cc

3 Kinnunen Niko FIN Mtec Yamaha

15 Ylilammi Joonatan FIN Mtec Yamaha

19 Keski-Korsu Peppi FIN IC R4 KTM

22 Kämppi Miro FIN LHR Suzuki

29 Sørlie Jonas NOR IC R4 KTM

32 Holmqvist Josefin SWE C-Pro KTM

33 Nikusaari Aatu FIN LHR KTM

40 Steinsholt Eirik NOR IC R4 KTM

55 Kämppi Hugo FIN LHR Suzuki

57 Halonen Lauri FIN IC R4 KTM

59 Ojala Joona FIN IC R4 TM

70 Gotsina Polina RUS O.X Crosskart KTM

85 Koskinen Veikka FIN IC R4 TM

86 Perämäki Tinka FIN IC R4 TM

95 Suono Aleksi FIN LHR KTM

97 Kiikala Aleksi FIN LHR KTM

125cc

101 Ilina Anastasia RUS O.X Crosskart KTM

105 Eliasson Noel SWE C-Pro KTM

111 Polianskii Aleksandr RUS O.X Crosskart KTM

123 Pasula Niko FIN IC R4 TM

124 Enholm Frida SWE C-Pro KTM

134 Nordstrand Karl Peter NOR IC R4 KTM

140 Lindeqvist Alex SWE C-Pro KTM

141 Nazimov Nikita RUS O.X Crosskart KTM

145 Stepanov Andrei RUS O.X Crosskart KTM

161 Hallberg Patrik SWE IC R4 KTM

166 Vähälummukka Miko FIN IC R4 KTM

169 Matikainen Aatu FIN IC R4 KTM

184 Kalliokoski Elias FIN LHR TM

189 Hammarqvist Algot SWE IC R4 KTM

196 Keski-Korsu Pinja FIN IC R4 TM

250cc

205 Mazurchij Nikita RUS Crosskart KTM

220 Brendryen Sondre NOR IC R4 KTM

253 Sätereie William SWE IC R4 KTM

278 Stepanov Kirill RUS O.X Crosskart KTM

280 Brunnkvist Rasmus SWE IC R4 KTM

650cc

602 Langeproon Laur EST LHR KTM

656 Davis Tobias LAT TL Kart KTM

658 Anderssen Linus SWE C-Pro KTM

670 Eide Ove Michal NOR IC R4 KTM

676 Mamedov Rustam RUS Crosskart KTM

806 Langeproon Peep EST LHR KTM

Xtrem jun

15 Sääskilahti Ilari FIN Speedcar Xtrem Suzuki

199 Gustafsson Alexander SWE Speedcar Xtrem Suzuki

200 Dahlqvist Raoul FIN Speedcar Xtrem Suzuki

202 Kulju Rony FIN Speedcar Xtrem Suzuki

203 Kari Atte FIN Speedcar Xtrem Suzuki

Xtrem

1 Kalliomäki Jami FIN Speedcar Xtrem Suzuki

4 Laapotti Timo FIN Speedcar Xtrem Suzuki

6 Enlund Martin SWE EDGE Suzuki

9 Toivio Sakari FIN Speedcar Xtrem Suzuki

13 Sander Sepp EST Speedcar Xtrem Suzuki

30 Kurikka Jonne FIN Crosskart Suzuki

31 Perämäki Juha-Pekka FIN Speedcar Xtrem Suzuki

34 Suutarinen Antti FIN Speedcar Xtrem Suzuki

35 Ekman Juri FIN Speedcar Xtrem Suzuki

43 Fröjdman Lauri FIN Speedcar Xtrem Suzuki

49 Kauhanen Mika FIN Speedcar Xtrem Suzuki

54 Puolitaival Marika FIN Speedcar Xtrem Suzuki

62 Alm Gunnar FIN Speedcar Xtrem Suzuki

65 Penttinen Pasi FIN Speedcar Xtrem Suzuki

74 Salmi Pekka FIN Speedcar Xtrem Suzuki

79 Huttula Mika-Matias FIN Speedcar Xtrem Suzuki

81 Baldins Ronalds LAT Speedcar Xtrem Suzuki

84 Aronen Jarkko FIN Speedcar Xtrem Suzuki

95 Kalliomäki Jimi FIN Speedcar Xtrem Suzuki

115 Arponen Marko FIN Speedcar Xtrem Suzuki

124 Enholm Sebastian SWE Speedcar Xtrem Suzuki

133 Svensson Elias SWE Casmat Suzuki

175 Enlund Timmy SWE EDGE Suzuki

257 Belakovs Ingus LAT O.X Crosskart Suzuki

313 Rauhala Seppo FIN Speedcar Xtrem Suzuki